vroomer - o firmie

Regeneracja reflektorów

vroomer-wymiany-klosza-reflektora

Miałeś stłuczkę? Masz uszkodzony reflektor? Popękał, zżółkł, a może ma wadę fabryczną? Nie musisz kupować już drogich oryginalnych reflektorów, które kosztują tysiące złotych. Zamiast tego możesz wymienić sam klosz.

Do zalet, które wynikają z wymiany klosza reflektora zalicza się: tańszy koszt niż zakup i wymiana całego reflektora. Podczas wymiany klosza reflektor czyści się wewnątrz dzięki czemu wygląda on jak nowy. Po wymianie klosza kleimy go profesjonalnym klejem pochodzącym z naszego serwisu, a lampa nie wymaga kodowania. Nowy klosz zabezpiecza się powłoką z filtrem UV, dzięki czemu nowy klosz nie matowieje.

Świadczymy również usługi regeneracji odbłyśników lamp. Warto sięgnąć po to rozwiązanie kiedy kielichy lamp zostały wypalone i w konsekwencji zniszczone, ponieważ światła po regeneracji nadal będą świecić lepiej niż nowe zamienniki. W celu regeneracji odbłyśnika najpierw rozkleja się lub rozcina reflektor. Kolejnym krokiem jest usunięcie starej, wypalonej warstwy, a następnie zabezpieczenie odbłyśnika. Po zabezpieczeniu elementu rozpyla się odporne na wysokie temperatury aluminium.

WYCEŃ REGENERACJĘ SWOICH REFLEKTORÓW