regeneracja reflektorów Mielec

Naszą specjalizacją w Mielcu jest oświetlenie samochodowe. Naszym priorytetem i jednocześnie misją jest profesjonalizm. Dbamy o zadowolenie klientów i bardzo wysoki poziom oferowanych usług.

Profesjonalna regeneracja reflektorów w Mielcu

Czy zauważyłeś, że ostatnio Twoje reflektory nie świecą już tak sprawnie, jak wcześniej? Dostrzegasz na nich zarysowania, mają matową powierzchnię lub nie dają odpowiedniej ilości światła?

Jeżeli tak, to znak, że przyszedł czas na skorzystanie z profesjonalnej naprawy reflektorów. Nie zawsze koniecznie jest inwestowanie w nowe reflektory, co stanowi często bardzo duży wydatek. Zazwyczaj wystarczy skorzystanie z regeneracji reflektorów samochodowych.

Co wyróżnia naszą firmę?

Wieloletnie doświadczenie w zakresie regeneracji oświetlenia samochodowego

gauge

Błyskawiczna realizacja zamówionych usług

diamond2

Bardzo wysoka jakość wykonywanych usług

user-check

Profesjonalna obsługa

wallet

Przyjazne dla Twojego portfela ceny

Dbałość o detale

Ciągły kontakt z podczas realizacji zlecenia

certificate

Udzielamy 12-miesięcznej gwarancji na usługi

tool

Zapewniamy pełne wsparcie również po wykonaniu usługi

Profesjonalne doradztwo
(doradzamy, czy lepiej naprawić reflektor, czy kupić nowy, nie zwiększamy niepotrzebnie kosztów)

Dajemy możliwość zapłacenia za wykonaną usługę w korzystnych ratach

Sprawdzamy każdy element pod kątem funkcjonalności

verified

Do wykonywania usług używamy wyłącznie produktów pochodzących od renomowanych firm

Cały czas inwestujemy w szkolenia naszych pracowników, żeby oferować jak najwyższą jakość usług.

Darmowy kurier przyjedzie po twoją paczkę

Regeneracja reflektorów i profesjonalna naprawa lamp samochodowych w Mielcu

Wyobraź sobie, jak Twoje reflektory mogą odzyskać blask i świetlistość, przywracając pełną widoczność na drodze. Dlaczego warto zainwestować w nasze usługi w Mielcu?

 1. Dłuższa żywotność reflektorów: Dzięki regeneracji Twoje lampy staną się bardziej wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne oraz promienie UV. Oszczędzisz na kosztach wymiany.
 2. Poprawa bezpieczeństwa: regeneracja lamp przywróci pełną moc światła, zapewniając Ci lepszą widoczność na drodze. To kluczowe dla bezpieczeństwa Twojego i innych uczestników ruchu.
 3. Oszczędność pieniędzy: Zamiast inwestować w nowe reflektory, zregeneruj istniejące, oszczędzając znacznie więcej. Nasze konkurencyjne ceny to gwarancja zadowolenia.
 4. Profesjonalizm: Nasza wieloletnia wiedza i doświadczenie gwarantują jakość usług na najwyższym poziomie. Dbamy o każdy detal!

Odkryj, jak regeneracja reflektorów w Mielcu może uczynić Twój samochód bezpieczniejszym i bardziej atrakcyjnym pod względem wizualnym. Skorzystaj z naszych usług, a przekonasz się, że Twoje reflektory mogą znów świecić jak nowe!

/ Zregenerujemy Twoje reflektory w Mielcu

NASZE USŁUGI

REGENERACJA REFLEKTORÓW

Czy Twój reflektor nosi ślady uszkodzeń? Czy zauważyłeś spadek jakości oświetlenia? Jeśli Twoje reflektory nie świecą tak jasno jak kiedyś, może to być czas na profesjonalną regenerację. Zamiast inwestować w kosztowne, nowe reflektory, proponujemy profesjonalne odnowienie tych, które już posiadasz.

NADLEWANIE I POLEROWANIE REFLEKTORÓW

Podczas użytkowania samochodu zużywają się stopniowo lampy. Wynika to z działania różnych czynników na reflektory m.in. promieniowania UV czy słonecznego, zmian temperatury, warunków pogodowych takich jak deszcz śnieg. Także wilgoć, pył i kurz mają duży wpływ na to, że z czasem następuje degradacja reflektorów.

ADAPTACJA ZAGRANICZNYCH LAMP DO EU

Nasza firma zajmuje się również adaptacją lamp do norm, które obowiązują w Unii Europejskiej. Musimy pamiętać, że decydując się na zakup samochodu, który wyprodukowany został na rynku pozaeuropejskim poniesiemy wiele ukrytych kosztów. Wiąże się to z dokonaniem modyfikacji, które pozwolą na dopuszczenie pojazdu do ruchu. Jedną z nich jest właśnie adaptacja lamp zgodnie z normami obowiązującymi w Polsce.

MONTAŻ PROJEKTORÓW

Oświetlenie naszego samochodu daje nam ogromne możliwości jego tuningu, który zdecydowanie polepszy jego wygląd, a nawet zwiększy nasze bezpieczeństwo. Jazda po zmroku z zainstalowanymi projektorami stanie się dużo bardziej przyjemna. Reflektory LEDowe, są dużo mocniejsze niż ksenonowe oraz charakteryzują o 100% większą jasnością.

SPAWANIE PLASTIKÓW

Główny obszar działania naszej firmy skupia się wokół regeneracji reflektorów samochodowych. Zdarza się jednak, że reflektor, który jest uszkodzony ma pękniętą obudowę i jest nieszczelny. Wówczas żeby utrzymać szczelność reflektora wymaga się spawania plastikowych elementów. Jest to rozwiązanie o wiele tańsze i łatwiejsze niż zakup nowej części, ponieważ zdarza się, że oryginalne części są trudno dostępne. 

SPRAWDZANIE REFLEKTORÓW

Wybierając nasze usługi, inwestujesz w pewność i bezpieczeństwo swojego zakupu. Specjalizujemy się w dokładnej ocenie używanych reflektorów, aby każdy nasz klient miał pewność, że otrzymuje produkt zgodny z opisem i wolny od ukrytych wad.

Jakie usługi znajdziesz w naszej ofercie?

Regeneracja odbłyśnika (metalizacja próżniowa)
Wymiana kloszy reflektorów
Sprzedaż kloszy do reflektorów
Montaż projektorów Bi-xenon, Bi-led, Bi-led laser
Malowanie wnętrza reflektorów
Odnawianie kloszy
Zabezpieczanie kloszy powłoką UV
Czyszczenie wnętrza reflektora
Bezinwazyjne czyszczenie elementów ozdobnych – metalizowanych
Rewitalizacja obudów oraz elementów gumowych / uszczelniających
/ regeneracja reflektorów

Większe bezpieczeństwo na drodze

Dobra widoczność to podstawa. To ono pozwoli Ci uniknąć nie tylko zarysowania samochodu (na przykład o krawężnik), jak i poważniejszego wypadku. Dlatego tak istotne jest dbanie o reflektory samochodowe na co dzień, a w razie potrzeby poddanie ich profesjonalnej regeneracji.

Korzystając z naprawy reflektorów w Mielcu, zyskasz:

Większe bezpieczeństwo na drodze

Gdy reflektory samochodowe są matowe, porysowane, to znacząco ograniczają widoczność w czasie jazdy w nocy lub przy złych warunkach pogodowych. Naprawa reflektorów przywróci im 100 procent wydajności. Będziesz mógł czuć się bezpiecznie i pewnie w czasie jazdy.

banknote

Dużą oszczędność pieniędzy

Kupienie nowych reflektorów i ich wymiana to naprawdę spory wydatek. Nie zawsze jest konieczny. Wybierając regenerację reflektorów samochodowych, znacznie przedłużysz ich żywotność.

Możliwość działania w duchu ekologii

Gdy skorzystasz z naprawy reflektorów, to tym samym zmniejszysz ilość odpadów. Już cały świat ma z nimi gigantyczne problemy. Dlatego lepiej napraw zużyte lampy, zamiast je wyrzucać. Po regeneracji będą Ci jeszcze służyły przez długi czas.

Wydłużenie widoczności przed pojazdem

Nawet o kilkanaście metrów. To bardzo dużo, gdy weźmiesz pod uwagę, że minimalny zasięg oświetlenia drogi przed pojazdem powinien wynosić 40 m.

Dodatkowy czas na reakcję

Wydłużenie czasu reakcji nawet o ułamki sekund jest bardzo ważne. Często to właśnie one decydują o tym, czy uda Ci się uniknąć zderzenia z innym pojazdem lub ominąć niespodziewaną przeszkodę na drodze.

Poprawę widoczności krawędzi jezdni

Reflektory po regeneracji pozwolą Ci lepiej dostrzec to, co dzieje się wokół samochodu. Kondycja lamp samochodowych ma wpływ na to, jaki obszar są one w stanie objąć. Reflektory poddane procesowi regeneracji zwiększają ilość światła w obszarze krawędzi pasa ruchu i jezdni. To o wiele korzystniejsze rozwiązanie, niż wymiana żarówek na takie o większej mocy.

Profesjonalne zabezpieczenie reflektora

Profesjonalne zabezpieczenie reflektora

Z jakich etapów składa się naprawa reflektorów samochodowych?
 • Rozklejenie reflektora.
 • Demontaż wnętrza.
 • Czyszczenie wnętrza.
 • Metalizacja odbłyśnika.
 • Czyszczenie soczewki.
 • Sklejenie i uszczelnienie.
Ile trwa regeneracja reflektorów samochodowych?

Czas realizacji usługi renowacji wynosi od 5 do 7 dni roboczych, licząc od momentu zaakceptowania kosztorysu naprawy.

Skorzystać z renowacji reflektorów i jedź bezpiecznie!

Nasza rewolucyjna regeneracja reflektorów i lamp – Mielec!

Wybierając naszą firmę Vroomer, zyskujesz o wiele więcej niż tylko usługę regeneracji lamp.

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

Maksymalna widoczność

Dzięki naszym usługom Twoje lampy oświetlą drogę tak, jak powinny. To gwarancja większego bezpieczeństwa i komfortu na drodze.

Oszczędność pieniędzy

Zapomnij o kosztownej wymianie reflektorów. Ich regeneracja to ekonomiczne rozwiązanie, gwarantujące zachowanie wysokiej jakości oświetlenia.

shutter_speed

Szybka i profesjonalna obsługa

Gwarantujemy błyskawiczną wycenę, nawet w przypadku najbardziej skomplikowanych zleceń.

Przyjazny kontakt

Zawsze chętnie służymy pomocą i udzielamy odpowiedzi na Twoje pytania. Jesteśmy zawsze gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom.

tools

Kompleksowe usługi

Oferujemy nie tylko regenerację reflektorów, ale także polerowanie reflektorów, adaptację lamp USA, montaż projektorów i spawanie plastiku lamp samochodowych. Wszystko to wykonujemy za pomocą nowoczesnych narzędzi.

Oferujemy usługi na odległość

Nawet gdy mieszkasz w dużej odległości od Mielca, to możesz skorzystać z naszych usług. Bezpłatnie wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej reflektory po regeneracji w całej Polsce.

Pełna przejrzystość klosza

Nasza usługa przywraca reflektorom samochodowym blask i jasność, eliminując ryzyko uszkodzenia karoserii. Twoje lampy będą wyglądać jak nowe!

Możesz się z nami skontaktować przez e-mail lub telefon podany na stronie internetowej. Zachęcamy również serdecznie do złożenia osobistej wizyty w naszej firmie. Możesz zobaczyć na własne oczy wykonywane przez tam czynności naprawcze i regeneracyjne. Na miejscu masz okazję, żeby dopytać o szczegóły oferty i o wstępną wycenę usług.

Nie trać czasu! Skontaktuj się z nami już teraz, a przekonasz się, jak nasza fachowa regeneracja lamp może zwiększyć Twoją przyjemność z jazdy. Zainwestuj w bezpieczeństwo i oszczędzaj!

Metalizacja zdemontowanego odbłyśnika w Mielcu

Zajmujemy się regeneracją i renowacją reflektorów samochodowych. Mamy w tym zakresie wieloletnie doświadczanie. Regenerację odbłyśników wykonujemy szybko i profesjonalnie.

Jeżeli chcesz zatroszczyć się o wygląd reflektorów samochodowych, to zapraszamy do kontaktowania się. Niesprawny odbłyśnik jest najczęstszym powodem słabej widoczności w samochodzie i gorszej jakości oświetlenia.

Stan lamp ma bardzo duży wpływ na Twoje bezpieczeństwo na drodze. Po skorzystaniu z usługi metalizacji zdemontowanego odbłyśnika w Mielcu Twoje lampy będą wyglądały dosłownie jak nowe!

Co to jest odbłyśnik?

To lustro, które znajduje się w wewnętrznej części reflektora. Zazwyczaj odbłyśniki są produkowane z tworzyw sztucznych, które dobrze znoszą nawet bardzo wysokie temperatury. Standardowo jest to po prostu aluminium.

Zadaniem odbłyśnika jest odbijanie strumienia światła żarówki i kierowanie jak największej jego ilości na ulicę. Właśnie z tego powodu odbłyśnik ma tak duży wpływ na jakość oświetlenia i widoczność na drodze, w szczególności po zmroku.

Warto jeszcze dodać, że jest to wyjątkowo uniwersalna usługa. Regeneracja reflektorów samochodowych w Mielcu może być przeprowadzona zarówno w nowszych, jak i starszych modelach aut.

Na czym polega metalizacja zdemontowanego odbłyśnika w Mielcu?

Regenerację reflektorów samochodowych wykonuje się po to, aby uzyskać jak najlepszą jakość świecenia lamp.

 1. Pierwszą wykonywaną przez nas czynnością jest demontaż lampy.
 2. Następnie oceniamy kondycję odbłyśnika, to, w jakim stopniu jest zużyty.
 3. Czyścimy odbłyśnik, usuwamy aluminiową powierzchnię.
 4. Później przeprowadzamy proces metalizacji zdemontowanego odbłyśnika. Polega on na tym, że nakładamy całkiem nową warstwę aluminium w specjalnej komorze próżniowej. Metal osadza się na powierzchni odbłyśnika. Wytwarza się jednolita powłoka w kolorze srebrnym.
 5. Jeżeli reflektor samochodowy nie wymaga innych napraw, to na tym nasza usługa się kończy.
Jakie korzyści zapewni Ci metalizacja zdemontowanego odbłyśnika w naszym serwisie?
 • Poprawa jakości odbicia – proces metalizacji zdemontowanego odbłyśnika może zwiększyć zdolność odbijania światła.
 • Większa trwałość reflektorów samochodowych i odbłyśnika – wykonanie tej usługi może zwiększyć wytrzymałość odbłyśnika na niekorzystne warunki atmosferyczne, korozję i uszkodzenia mechaniczne.
 • Zwiększenie widocznościmetalizowany odbłyśnik może być bardziej widoczny w różnych warunkach oświetleniowych, co przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa na drodze.
 • Uniknięcie problemów z policją – gdy prowadzisz samochód, który ma oświetlenie w niewłaściwym stanie, to narażasz się na zatrzymanie dowodu rejestracyjnego pojazdu i od 2 do 4 punktów karnych.
 • Oszczędność pieniędzy – metalizacja odbłyśników samochodowych jest o wiele bardziej ekonomicznym rozwiązaniem niż wymiana całych reflektorów. Szczególnie w nowych samochodach.

Zapraszamy Cię do skorzystania z usługi metalizacji zdemontowanych odbłyśników samochodowych w Mielcu. Gwarantujemy szybką i profesjonalną realizację!

Montaż projektorów Bi-Led w Mielcu

Zajmujemy się montażem projektorów Bi LED w Mielcu i Bi-Xenon. Przerabiamy oryginalne lampy i montujemy w nich montaż soczewki Bi-Led lub Bi-Xenon. W miejscu fabrycznych reflektorów umieszczamy wybraną soczewkę.

Czy montaż projektorów Bi-Led w Mielcu jest legalny?

Największy problem z tego rodzaju oświetleniem polega na tym, że często projektory Bi LED są podrabiane. Wynika to z wysokich cen części. Jednak naprawdę nie warto montować ich w swoim samochodzie.

Są o wiele mniej bezpieczne i nie zapewniają tak dobrej widoczności po zmroku, jak oryginalne projektory Bi LED. W dodatku, przy kontroli policyjnej, możesz narazić się na zatrzymanie dowodu rejestracyjnego.

Wynika to stąd, że każde oświetlenie samochodu musi być zgodne z normami ECE. Dodatkowo każdy z reflektorów samochodowych powinien mieć homologację. Znak homologacji umieszcza się w widocznym miejscu na lampie. W przypadku oświetlenia Bi LED wymagane są dwa oznaczenia homologacji technologii oświetleniowej dla każdej z lamp.

Kolejnym niezbędnym wymogiem jest atest kompatybilności elektromagnetycznej (EMC). Potwierdza on, że lampa nie powoduje zakłóceń w sieci. Wymieniony atest potwierdza, że lampy działają bezawaryjnie w przypadku zakłóceń powodowanych na przykład przez radia, systemy GPS, czy maszty GMS. Tutaj tak samo wymagane są dwa oznaczenia na każdej z lamp.

Gdy samodzielnie kupujesz tego rodzaju oświetlenie do samochodu, to bardzo łatwo możesz się pomylić i kupić podróbkę. Niestety podrabiane są nie tylko same lampy, ale często również wymienione wyżej certyfikaty i atesty.

Właśnie to ryzyko powoduje, że najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z naszych usług montażu projektorów Bi LED w Mielcu. Montujemy wyłącznie oryginalne i zgodne z prawem projektory Bi LED.

Jakie korzyści daje montaż projektorów Bi Led w Mielcu?
 • Poprawa wyglądu Twojego samochodu – montaż projektorów Bi LED to jeden ze sposobów tuningu aut.
 • Przyjemniejsza jazda po zmroku – zamontowanie projektorów Bi LED w samochodzie zapewni Ci lepszą widoczność, gdy zajdzie słońce. Tego rodzaju reflektory są o wiele mocniejsze niż ksenonowe i mają o 100 procent większą jasność. Dzięki temu możesz się czuć bezpiecznie na drodze, niezależnie od pory dnia i panujących warunków pogodowych.
 • Uniwersalność – projektory Bi LED możemy zamontować w każdym samochodzie, nawet w starszych modelach.
 • Niski pobór energii – lampy z soczewkami Bi-LED łączą w sobie funkcję świateł mijania oraz świateł drogowych. Zamawiając montaż projektorów Bi Led w Mielcu, przedłużasz żywotność akumulatora i zmniejszasz zużycie paliwa.
 • Imponująca żywotność – diody elektroluminescencyjna (LED) działają jeszcze dłużej niż lampy ksenonowe. Czasami ich żywotność może wynosić nawet 35 000 godzin! Dla porównania żarówki halogenowe działają około 1000 godzin. Natomiast ksenonowe maksymalnie przez 5000 godzin.
 • Bezobsługowość i niezawodność – lampy Bi LED posiadają wodoodporne wtyczki. Kolejnym punktem zwiększającym ich bezawaryjność jest rozdzielenie napędu elektronicznego od głównego światła obiektywu projektora LED.

Zachęcamy do skorzystania z montażu lamp Bi LED w naszym serwisie w Mielcu!

pokaż swój indywidualny styl i zadbaj o bezpieczeństwo na drodze!

Malowanie wnętrza reflektora

Twoje lampy samochodowe nie tylko są gwarancją dobrej widoczności na drodze, ale również mogą wyrażać styl i osobowość kierowcy.

Jeżeli pragniesz, aby Twój ukochany samochód stał się jeszcze bardziej wyrazisty i wyjątkowy, to skorzystaj z naszej usługi malowania wnętrza reflektora. W ten sposób zatroszczysz się nie tylko o jego design, ale również o własne bezpieczeństwo podczas jazdy po zmroku lub przy ograniczonej widoczności.

Dlaczego warto zlecić nam malowanie lamp samochodowych?
 1. Twój samochód zyska nowy styl – malowanie lamp to możliwość nadania swojemu samochodowi niepowtarzalnego wyglądu. Odmalowane reflektory sprawią, że Twój pojazd będzie przyciągał spojrzenia i wyróżniał się na drodze.
 2. Większe bezpieczeństwo podczas jazdy – Twój komfort i bezpieczeństwo są priorytetem. Profesjonalne malowanie lamp poprawia widoczność, co wpływa na Twoje pewniejsze prowadzenie samochodu i komfort jazdy.
 3. Trwała ochrona – malowanie nie tylko zmienia wygląd lamp, ale także zapewnia im odpowiednią ochronę. Stosowane przez nas specjalistyczne farby i powłoki gwarantują skuteczną ochronę przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, promieni UV i uszkodzeniami mechanicznymi.
 4. Masz naprawdę duży wybór – ograniczeniem może stać się tylko Twoja wyobraźnia. Wybór kolorów i stylów jest niemal nieograniczony. Odmalowane lampy mogą doskonale oddać Twój styl i charakter.
 5. Indywidualne podejście – każdy projekt i klient jest dla nas wyjątkowy. Za każdym razem dbamy o to, aby spełnić Twoje oczekiwania w 100%.
 6. Trwała ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi – takimi jak odpryski kamieni czy zarysowania. Twoje lampy staną się bardziej odporne na uszkodzenia.
Jak przebiega proces malowania lamp samochodowych w naszym serwisie?

Profesjonalne malowanie lamp samochodowych obejmuje kilka etapów:

 1. Demontaż i przygotowanie reflektorów – na samym początku rozklejamy lampy i dokładnie przygotowujemy ich powierzchnię do malowania. Gwarantujemy długotrwały efekt. Do każdej z czynności podchodzimy z bardzo dużą dbałością o detale.
 2. Malowanie – w kolejnym kroku lampy samochodowe są pokrywane dwiema warstwami podkładu i wybraną przez Ciebie farbą, aby uzyskać pożądany efekt.
 3. Szczegółowa kontrola jakości – każdy element jest dokładnie sprawdzany, aby upewnić się, że spełnia Twoje oczekiwania i nasze najwyższe standardy jakości.
 4. Montaż – zamontowane i pomalowane lampy wracają na swoje miejsce w samochodzie. Teraz możesz się już nimi pochwalić pozostałym kierowcom na drodze!
Odśwież wygląd Twojego samochodu!

Malowanie lamp samochodowych to nie tylko kosmetyczna zmiana. To inwestycja w wyjątkowość, bezpieczeństwo i długotrwałą ochronę Twojego pojazdu. Odmalowane lampy pokazują innym kierowcom, że nie tylko posiadasz swój własny styl, ale również, że bardzo ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w czasie jazdy.

Zaufaj nam i spraw, że Twój samochód zyska nowy blask. Skontaktuj się z nami już teraz. Wspólnie ustalimy dogodny dla obu stron termin i pokażemy Ci dostępne możliwości.

Malowanie obrysówki w lampach USA

Malowanie obrysówki w lampach USA skupia się na poprawie wyglądu oraz funkcjonalności świateł samochodowych, zwłaszcza tych znajdujących się na przednim i tylnym zderzaku pojazdu.

Malowanie obrysówki w lampach USA spowoduje, że Twój samochód stanie się bardziej atrakcyjny pod względem wizualnym. Dodatkowo zyska oryginalny wygląd.

Zobacz, jak krok po kroku wygląda malowanie obrysówki w lampach USA!
 1. Przygotowanie lamp – na samym początku bardzo dokładnie oczyszczamy powierzchnię lamp z wszelkich zabrudzeń, śladów rdzy i innych niedoskonałości. Dążymy do tego, aby powierzchnia była czysta i gładka. Dopiero wtedy będziemy mogli precyzyjnie wykonać malowanie obrysówki.
 2. Projekt i wybór koloru – na tym etapie wspólnie z Tobą wybieramy projekt i kolor obrysówki, aby dopasować usługę do Twoich indywidualnych preferencji. Mamy bardzo wiele kolorów do wyboru. Możesz dopasować obrysówkę do kolorystyki samochodu lub wybrać ją w kontrastowym kolorze, aby podkreślić wykonany przez nas obrys reflektorów samochodowych.
 3. Dokładne malowanie – do malowania wykorzystujemy profesjonalne techniki i farby malarskie. Dzięki temu lampy zyskują równomierne i estetyczne wykończenie. Zamawiając u nas malowanie obrysówki w lampach USA, masz gwarancję najwyższej jakości wykonania usługi.
 4. Ochrona powierzchni – po zakończeniu malowania stosujemy powłoki ochronne, które zabezpieczają obrysówkę przed działaniem czynników atmosferycznych, promieniowaniem UV i uszkodzeniami mechanicznymi. Malowana obrysówka będzie długo zachowywać swój pierwotny wygląd.
 5. Montaż poszczególnych elementów – po zakończeniu malowania i ochrony, obrysówkę starannie montujemy z powrotem w lampach samochodowych. Jeżeli chcesz, to możliwe jest także dostosowanie intensywności oświetlenia.
Poznaj najważniejsze korzyści z malowania obrysówki w lampach USA!
 • Indywidualny wygląd lamp samochodowychmalowanie obrysówki pozwoli Ci dopasować ją do swoich oczekiwań i stylu. Oferujemy malowanie obrysówki w wielu różnych kolorach.
 • Wyrazisty design – malowanie obrysówki w lampach USA znacząco poprawia estetykę pojazdu, nadając mu nowoczesny i stylowy wygląd. Tego rodzaju lampy pozwolą Ci wyróżnić się na drodze.
 • Lepsza widoczność na drodze – gdy wybierzesz obrysówkę w lampach USA w kontrastowym kolorze, to Twój samochód stanie się bardziej widoczny dla innych kierowców. Dzięki temu jazda nawet w niekorzystnych warunkach pogodowych będzie bardziej bezpieczna i komfortowa.
 • Skuteczna ochrona przed czynnikami atmosferycznymi ­– obrysówka jest pokrywana warstwą ochronną, która chroni lampy przed szkodliwym działaniem promieni UV, deszczem, śniegiem i innymi czynnikami atmosferycznymi. To znacząco przedłuża żywotność lamp samochodowych.

Taka obrysówka na pewno będzie przyciągała zazdrosne spojrzenia innych kierowców. Możemy ją wykonać na samochodach osobowych, terenowych, czy sportowych.

Jeżeli jesteś miłośnikiem motoryzacji, nie lubisz standardowych, fabrycznych wykończeni lamp i chcesz podkreślić unikatowy charakter Twojego samochodu, to malowanie obrysówki w lampach USA, będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Adaptacja reflektora UK / USA/Jap na EU

Adaptacja reflektora UK/USA/Jap na EU ma na celu zmianę lub dostosowanie reflektorów samochodowych pochodzących z regionów UK, USA lub Japonii do spełnienia europejskich standardów i przepisów dotyczących oświetlenia pojazdów.

Adaptacja reflektora polega na jego modyfikacji, aby zapewnić odpowiednią emisję światła, zgodną z przepisami drogowymi i bezpieczeństwa.

Dlaczego warto zlecić nam malowanie lamp samochodowych?
 1. Diagnoza i ocena – zaczynamy od dokładnego obejrzenia reflektora samochodowego, żeby ocenić jego aktualny stan i parametry oświetlenia. Sprawdzamy również, jaki to jest rodzaj reflektora. Mogą to być na przykład światła przeciwmgielne, światła mijania, czy światła drogowe. Weryfikujemy również źródła światła, czyli halogen, ksenon lub LED.
 2. Dostosowanie świateł samochodowych do europejskich przepisów – jeśli reflektor nie spełnia europejskich norm dotyczących kierunku i rozkładu światła, to dokonujemy niezbędnych modyfikacji. Najczęściej wprowadzane to: zmiana kształtu reflektora, regulacja odbłyśnika lub soczewki i kalibracja kierunku światła. Wszystko po to, aby spełnić wymogi bezpieczeństwa i jakości widoczności na europejskich drogach.
 3. Zmiana źródła światła – czasami bywa tak, że konieczna jest modyfikacja źródła światła. Mamy tutaj na myśli zmianę źródła światła, na przykład zamianę źródła halogenowego na ksenonowe lub LED. Jakie korzyści daje takie rozwiązanie? Pozwala na zwiększenie jasności i siły oświetlenia, jednocześnie działając w zgodzie z obowiązującymi przepisami.
 4. Certyfikacja i homologacja – gdy już wykonamy adaptację reflektora UK / USA/Jap na EU, to przeprowadzamy niezbędne testy. Ich cel to sprawdzenie, czy lampa spełnia europejskie standardy w zakresie bezpieczeństwa i oświetlenia. Gdy testy wypadną pomyślnie, to reflektor samochodowy może uzyskać odpowiednie certyfikaty i homologacje. Będziesz wtedy mógł legalnie podróżować po europejskich drogach.
 5. Instalacja i kalibracja – gdy oświetlenie będzie już miało odpowiednie certyfikaty, to montujemy je z powrotem w samochodzie. Następnie precyzyjnie je kalibrujemy. Ten etap zapewnia właściwy kierunek i rozkład światła. Dzięki temu, oświetlenie Twojego samochodu będzie silne. Jednocześnie nie narazisz nadjeżdżających z przeciwka kierowców na oślepienie.
Jakie korzyści daje adaptacja reflektora UK/USA/Jap na EU?
 • Zgodność z przepisami – decydując się na skorzystanie z tej usługi, masz pewność zgodności z europejskimi przepisami dotyczącymi oświetlenia samochodów, co jest niezbędne dla bezpiecznej jazdy.
 • Większe bezpieczeństwo podczas jazdy – gdy dostosujesz reflektory samochodowe do europejskich norm, to zyskasz lepszą widoczność po zmroku. Nie będziesz również oślepiał nadjeżdżających z przeciwka kierowców.

Jak sam możesz zauważyć, adaptacja reflektora UK/USA/Jap na EU to inwestycja, która z pewnością szybko Ci się zwróci. Zapraszamy do skorzystania z tej usługi! Gwarantujemy profesjonalizm i szybką realizację!

Polerowanie klosza z zabezpieczeniem powłoką z filtrem UV w Mielcu

Światła w Twoim samochodzie nie świecą już tak jasno, jak wcześniej? Po wymianie żarówek nic się nie poprawiło? To znak, że przyszedł czas na skontrolowanie kondycji odbłyśników i klosza.

Polerowanie reflektorów w naszym serwisie przyczyni się do poprawy komfortu i bezpieczeństwa jazdy.

Jak stan lamp samochodowych wpływa na bezpieczeństwo na drodze?

To jest naprawdę proste. Jeżeli nie masz dobrych lamp, to Twoja ocena sytuacji na drodze jest bardzo zła. Nie będziesz w stanie prowadzić samochodu, gdy zapadnie zmrok.

Na pewno zdajesz sobie sprawę, jak niebezpieczne jest jeżdżenie samochodem, gdy Twoje lampy są niezadbane. Chociaż to wiesz, to trudno będzie Ci przypomnieć sobie, kiedy ostatnio sprawdzałeś, w jakiej są kondycji. Dzień po dniu przyzwyczajasz się do tego, że widoczność na drodze staje się coraz gorsza.

To ogromny błąd! Świadomie i nieodpowiedzialnie narażasz się na niebezpieczeństwo. Opóźniasz swój czas reakcji i zmniejszasz szanse na uniknięcie zderzenia z innym pojazdem.

Dlaczego reflektory samochodowe się zużywają?

Warto zlecić nam polerowanie lamp, nawet wtedy, gdy reflektory na pierwszy rzut oka prezentują się dobrze i nie miałeś żadnej stłuczki. Negatywnie na stan lamp wpływają takie czynniki, jak:

 • intensywne promieniowanie słoneczne;
 • piasek i sól drogowa w sezonie zimowym;
 • mycie samochodu na myjni automatycznej (szczotki mogą powodować zarysowania na powierzchni klosza).

Dodatkowo lampy samochodowe wraz z upływem czasu coraz bardziej matowieją. Ich skuteczność spada. Gdy klosz jest porysowany, to światło się rozprasza na boki. To wszystko sprawia, że widoczność na drodze nie jest wystarczająca.

Polerowanie lamp z zabezpieczeniem powłoką z filtrem UV – jakie daje korzyści?
 • Poprawa widoczności: Czysty i klarowny klosz reflektora znacznie poprawia widoczność podczas jazdy w warunkach nocnych i w trudnych warunkach atmosferycznych.
 • Zwiększenie estetyki pojazdu: Odnowiony klosz nadaje pojazdowi nowy, świeży wygląd, co podnosi estetykę i wartość samochodu.
 • Długoletnia ochrona: Powłoka z filtrem UV chroni klosz przed szkodliwym promieniowaniem UV i przedwczesnym starzeniem się.
 • Większe bezpieczeństwo: Zadbane klosze zwiększają bezpieczeństwo na drodze, poprawiając widoczność innych uczestników ruchu.
 • Oszczędność czasu i kosztów: Usługa polerowania i zabezpieczenia klosza pozwala uniknąć bardzo kosztownej wymiany całego reflektora, co jest znacznie bardziej ekonomiczne.
 • Przedłużenie żywotności klosza: Zabezpieczenie klosza powłoką z filtrem UV zapobiega przedwczesnemu starzeniu i zmniejsza ryzyko uszkodzeń mechanicznych, co przekłada się na dłuższą żywotność klosza.

Jeżeli chcesz poprawić wygląd Twojego samochodu i jednocześnie zwiększyć bezpieczeństwo w czasie jazdy (szczególnie po zapadnięciu zmroku), to koniecznie umów się w naszym serwisie w Mielcu na polerowanie  klosza z zabezpieczeniem powłoką z filtrem UV!

Gwarantujemy profesjonalne wykonanie usługi i szybką realizację! Zapraszamy!

Oklejanie lamp folią PPF w Mielcu

Stopniowe zużywanie się komponentów samochodowych jest czymś zupełnie naturalnym. Nie możesz go w żaden sposób uniknąć. W największym stopniu zużywają się te elementy w aucie, które są narażone na bezpośredni kontakt ze środowiskiem zewnętrznym.

Mamy tutaj na myśli przede wszystkim lampy, które są podatne na uszkodzenia i często wymagają profesjonalnych napraw. Czynniki, które mogą negatywnie wpływać na kondycję lamp w samochodzie to między innymi:

 • opady atmosferyczne (śnieg, deszcz);
 • promieniowanie słoneczne;
 • sól drogowa (w sezonie zimowym);
 • drobinki kamieni i piasku.

Prowadzą one do niszczenia lamp w samochodzie. Może się ono objawiać na przykład przez pojawienie się niechcianych rys na lampach.

Jakie korzyści zapewnia oklejenie lamp folią PPF w Mielcu?

W naszym serwisie oferujemy Ci profesjonalne oklejanie lamp folią PPF. Korzystając z tej usługi:

 • poprawisz wygląd lamp samochodowych;
 • ochronisz je przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz chemicznymi;
 • łatwiej będzie Ci utrzymać lampy w czystości, ponieważ brud i owady będziesz mógł o wiele szybciej usunąć z gładkiej powierzchni folii PPF;
 • zwiększysz wartość pojazdu, co jest szczególnie korzystnie, gdy planujesz go w najbliższym czasie sprzedać lub zamienić na inny model;
 • przedłużysz żywotność lamp, ponieważ folia PPF (inaczej poliuretan) może się na nich utrzymać przez wiele lat;
 • w razie potrzeby będziesz mógł stosunkowo prostu osunąć folię PPF z reflektorów samochodowych, bez uszkadzania lamp, czy zarysowywania ich powierzchni;
 • zyskasz bardzo dobrą widoczność na drodze, lampy oklejone tego rodzaju folią doskonale przepuszczają światło, nie przyciemniają powierzchni reflektorów.
Co zawiera oferta nakładania folii PPF na reflektory samochodowe?
 • Profesjonalne doradztwo – działamy na rynku już od paru lat. Dzięki temu pomożemy Ci wybrać odpowiednią folię PPF, która będzie dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
 • Precyzyjne nakładanie folii PPF na reflektory – mamy bardzo duże doświadczenie w dokładnym montowaniu folii. To zapewni odpowiednią ochronę Twoich reflektorów na długie lata.
 • Zastosowanie trwałego materiału – do ochrony lamp wykorzystujemy wytrzymały poliuretan. Charakteryzuje się wysoką elastycznością, izolacyjnością termiczną, odpornością na rozdzieranie, ścieranie i długą żywotnością. Jest prosty w konserwacji i ma naprawdę niewielką wagę.
 • Szybkość i profesjonalizm – zawsze dbamy o to, by Twoje lampy były gotowe w jak najkrótszym czasie i prezentowały się naprawdę nieskazitelnie.
 • Pełne wsparcie – jeżeli po wykonanej usłudze będziesz miał wątpliwości, pytania, to skontaktuj się z nami. Na pewno szybko rozwiążemy Twój problem.

To wszystko sprawia, że zachęcamy Cię serdecznie do skorzystania z naszej usługi oklejania lamp folią PPF. Twój samochód zyska elegancki wygląd, a lampy będą doskonale chronione przed przypadkowymi uszkodzeniami. Decydując się na tę usługę, zwiększasz również swoje bezpieczeństwo na drodze.

Zapraszamy do naszego serwisu w Mielcu!

Uszczelnianie reflektorów w Mielcu

Oferujemy uszczelnianie reflektorów w Mielcu. Ta usługa zapewnia naprawę lub ochronę reflektorów przed wodą, wilgocią, pyłem oraz pozostałymi niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. One wszystkie mogą źle wpływać na kondycję Twojego oświetlenia samochodowego.

Jak wygląda procedura uszczelniania reflektorów samochodowych w Mielcu?
 1. Zaczynamy od szczegółowej diagnostyki. Najpierw dokładnie oceniamy stan reflektorów samochodowych. Sprawdzamy, czy pojawiają się wycieki wody, czy jest wilgoć wewnątrz reflektora, pęknięcia, czy inne uszkodzenia mechaniczne.
 2. Następnie, gdy jest to konieczne, to przeprowadzamy demontaż reflektora samochodowego. Dzięki niemu możemy uzyskać dostęp do uszczelki. To pozwala nam ją naprawić lub wymienić.
 3. Kolejny etap to usuwanie starej uszczelki z reflektora. To właśnie ona może być powodem wycieków wody z lampy samochodowej.
 4. Teraz przychodzi czas na czyszczenie i przygotowanie powierzchni. Po jego wykonaniu umieszczamy w reflektorze nową uszczelkę. Dzięki temu będzie bardzo dobrze chroniony przed ponownym dostaniem się wilgoci. Jeżeli uszczelka jest w dobrym stanie, to wyłącznie sprawdzamy, czy jest prawidłowo zamontowana. Natomiast, gdy wymaga naprawy lub wymiany, to również się tym zajmujemy.
 5. Przechodzimy teraz do testowania i do regulacji oświetlenia samochodowego. Sprawdzamy, czy reflektory są odpowiednio wypoziomowane i emitują odpowiednią ilość światła.
 6. Później sprawdzamy, czy uszczelnione reflektory nie mają wycieków wody, czy wilgoci.
Poznaj korzyści z uszczelnienia reflektora samochodowego w Mielcu!

Uszczelnianie reflektorów samochodowych jest bardzo ważne dla bezpieczeństwa jazdy i dla utrzymania auto w dobrym stanie. Dowiedz się, co zyskujesz, korzystając z profesjonalnych usług naszego serwisu w Mielcu!

 • Skutecznie chronisz reflektory samochodowe przed wodą i wilgocią. Gdy reflektory nie są odpowiednio uszczelnione, to znajdująca się w nich woda, może prowadzić do korozji, przepalenia żarówek samochodowych oraz uszkodzenia innych elementów oświetlenia.
 • Zapewniasz sobie o wiele lepszą widoczność w czasie jazdy. Uszczelnione reflektory to gwarancja klarowności soczewek. Światła samochodu będą świeciły jaśniej, a Ty będziesz lepiej widział, co dzieje się na drodze. Będziesz mógł bezpieczniej poruszać się po drogach, w szczególności po zmroku i w warunkach osłabionej widoczności. Nie będziesz musiał bać się złej pogody, deszczu, mgły, czy śniegu.
 • Ochronisz reflektory samochodowe przed zanieczyszczeniami. Uszczelnione lampy samochodowe są odpowiednio chronione przed kurzem, zabrudzeniami i innymi zanieczyszczeniami, które zawsze pogarszają widoczność na drodze. Czyste reflektory to większa moc oświetlenia!

Uszczelnianie reflektorów samochodowych w Mielcu to usługa, z której powinien skorzystać każdy kierowca. Zapewnia bezpieczeństwa na drodze, lepszą widoczność i pozwala dbać o ogólną kondycję samochodu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w serwisie w Mielcu!

Generated by MPG