Co oferujemy?

Nasze usługi

Oferujemy szeroki zakres usług regeneracyjnych oraz modernizacyjnych dla reflektorów samochodowych. Możemy uratować Twoje reflektory przed koniecznością wymiany na nowe pozwalając Ci przy tym dużo zaoszczędzić.

REGENERACJA REFLEKTORÓW ​

Czy Twój reflektor nosi ślady uszkodzeń? Czy zauważyłeś spadek jakości oświetlenia? Jeśli Twoje reflektory nie świecą tak jasno jak kiedyś, może to być czas na profesjonalną regenerację. Zamiast inwestować w kosztowne, nowe reflektory, proponujemy profesjonalne odnowienie tych, które już posiadasz.

Oferujemy specjalistyczną naprawę świateł do jazdy dziennej DRL, świateł mijania oraz drogowych LED. Wykonujemy również kompleksową naprawę wypalających się światłowodów do jazdy dziennej DRL.

Nasza firma zajmuje się również adaptacją lamp do norm, które obowiązują w Unii Europejskiej. Musimy pamiętać, że decydując się na zakup samochodu, który wyprodukowany został na rynku pozaeuropejskim poniesiemy wiele ukrytych kosztów. Wiąże się to z dokonaniem modyfikacji, które pozwolą na dopuszczenie pojazdu do ruchu. Jedną z nich jest właśnie adaptacja lamp zgodnie z normami obowiązującymi w Polsce.

Podczas użytkowania samochodu zużywają się stopniowo lampy. Wynika to z działania różnych czynników na reflektory m.in. promieniowania UV czy słonecznego, zmian temperatury, warunków pogodowych takich jak deszcz śnieg. Także wilgoć, pył i kurz mają duży wpływ na to, że z czasem następuje degradacja reflektorów.

Oświetlenie naszego samochodu daje nam ogromne możliwości jego tuningu, który zdecydowanie polepszy jego wygląd, a nawet zwiększy nasze bezpieczeństwo. Jazda po zmroku z zainstalowanymi projektorami stanie się dużo bardziej przyjemna. Reflektory LEDowe, są dużo mocniejsze niż ksenonowe oraz charakteryzują o 100% większą jasnością.

Naprawa wiązek elektrycznych w reflektorach to bardzo skomplikowane zadanie. Wymaga precyzji, wiedzy, określonych umiejętności oraz doskonałej znajomości systemów elektrycznych w pojazdach.

Główny obszar działania naszej firmy skupia się wokół regeneracji reflektorów samochodowych. Zdarza się jednak, że reflektor, który jest uszkodzony ma pękniętą obudowę i jest nieszczelny. Wówczas żeby utrzymać szczelność reflektora wymaga się spawania plastikowych elementów. Jest to rozwiązanie o wiele tańsze i łatwiejsze niż zakup nowej części, ponieważ zdarza się, że oryginalne części są trudno dostępne. 

Wybierając nasze usługi, inwestujesz w pewność i bezpieczeństwo swojego zakupu. Specjalizujemy się w dokładnej ocenie używanych reflektorów, aby każdy nasz klient miał pewność, że otrzymuje produkt zgodny z opisem i wolny od ukrytych wad.