Co oferujemy?

Nasze usługi

Oferujemy szeroki zakres usług regeneracyjnych oraz modernizacyjnych dla reflektorów samochodowych. Możemy uratować Twoje reflektory przed koniecznością wymiany na nowe pozwalając Ci przy tym dużo zaoszczędzić.

REGENERACJA REFLEKTORÓW ​

Czy Twój reflektor nosi ślady uszkodzeń? Czy zauważyłeś spadek jakości oświetlenia? Jeśli Twoje reflektory nie świecą tak jasno jak kiedyś, może to być czas na profesjonalną regenerację. Zamiast inwestować w kosztowne, nowe reflektory, proponujemy profesjonalne odnowienie tych, które już posiadasz.

Podczas użytkowania samochodu zużywają się stopniowo lampy. Wynika to z działania różnych czynników na reflektory m.in. promieniowania UV czy słonecznego, zmian temperatury, warunków pogodowych takich jak deszcz śnieg. Także wilgoć, pył i kurz mają duży wpływ na to, że z czasem następuje degradacja reflektorów.

Nasza firma zajmuje się również adaptacją lamp do norm, które obowiązują w Unii Europejskiej. Musimy pamiętać, że decydując się na zakup samochodu, który wyprodukowany został na rynku pozaeuropejskim poniesiemy wiele ukrytych kosztów. Wiąże się to z dokonaniem modyfikacji, które pozwolą na dopuszczenie pojazdu do ruchu. Jedną z nich jest właśnie adaptacja lamp zgodnie z normami obowiązującymi w Polsce.

Oświetlenie naszego samochodu daje nam ogromne możliwości jego tuningu, który zdecydowanie polepszy jego wygląd, a nawet zwiększy nasze bezpieczeństwo. Jazda po zmroku z zainstalowanymi projektorami stanie się dużo bardziej przyjemna. Reflektory LEDowe, są dużo mocniejsze niż ksenonowe oraz charakteryzują o 100% większą jasnością.

Główny obszar działania naszej firmy skupia się wokół regeneracji reflektorów samochodowych. Zdarza się jednak, że reflektor, który jest uszkodzony ma pękniętą obudowę i jest nieszczelny. Wówczas żeby utrzymać szczelność reflektora wymaga się spawania plastikowych elementów. Jest to rozwiązanie o wiele tańsze i łatwiejsze niż zakup nowej części, ponieważ zdarza się, że oryginalne części są trudno dostępne. 

Wybierając nasze usługi, inwestujesz w pewność i bezpieczeństwo swojego zakupu. Specjalizujemy się w dokładnej ocenie używanych reflektorów, aby każdy nasz klient miał pewność, że otrzymuje produkt zgodny z opisem i wolny od ukrytych wad.