Spawanie plastiku

Główny obszar działania naszej firmy skupia się wokół regeneracji reflektorów samochodowych. Zdarza się jednak, że reflektor, który jest uszkodzony ma pękniętą obudowę i jest nieszczelny. Wówczas priorytetem jest usuwanie nieszczelności reflektora, która wymaga spawania plastikowych elementów. Jest to rozwiązanie o wiele tańsze i łatwiejsze niż zakup nowej części, ponieważ zdarza się, że oryginalne części są trudno dostępne. 

Skuteczne spawanie plastikowych elementów reflektora

Wykonane spawy są praktycznie niewidoczne, a charakteryzują się dużą trwałością. Właściciel pojazdu nie musi się obawiać ponownego rozszczelnienia reflektora czy też pęknięć. Spawanie plastikowych elementów lampy jest dużo pewniejszych rozwiązaniem niż zakup tańszego zamiennika wyprodukowanego z wątpliwej jakości materiału. W naszej firmie spawamy nie tylko reflektory. Świadczymy także usługi związane z naprawą zderzaków, spojlerów, obudów lusterek czy osłon silnika. W naszej ofercie znajduje się również naprawa chłodnic, atrap oraz owiewek motocyklowych.

Klejenie plastiku

Poza spawaniem oferujemy również klejenie plastiku. Jest to metoda, którą stosuje się w przypadku wszystkich tworzyw sztucznych. W zależności od rodzaju materiału stosuje się kleje poliuretanowe, jak i epoksydowe. Całe miejsce najpierw odpowiednio przygotowuje się do pracy. Po wstępnym oszlifowaniu i umyciu elementu odtłuszcza się go, następnie nakłada się podkład, który zwiększa przyczepność kleju. Po nałożeniu kleju należy odczekać, aż nabierze on właściwego utwardzenia.