Co oferujemy?

Nasze usługi

Oferujemy szeroki zakres usług regeneracyjnych dla reflektorów. Możemy uratować Twoje reflektory przed koniecznością wymiany na nowe pozwalając Ci przy tym dużo zaoszczędzić. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Regeneracja reflektorów

Miałeś stłuczkę? Masz uszkodzony reflektor? Popękał, zżółkł, a może ma wadę fabryczną? Nie musisz kupować już drogich oryginalnych reflektorów, które kosztują tysiące złotych. Zamiast tego możesz wymienić sam klosz.

vroomer-wymiany-klosza-reflektora
Polerowanie lampy samochodowej Vroomer

Podczas użytkowania samochodu zużywają się stopniowo lampy. Wynika to z działania różnych czynników na reflektory m.in. promieniowania UV czy słonecznego, zmian temperatury, warunków pogodowych takich jak deszcz śnieg. Także wilgoć, pył i kurz mają duży wpływ na to, że z czasem następuje degradacja reflektorów.

Zajmujemy się adaptacją lamp do norm obowiązujących w Unii Europejskiej. Kiedy decydujemy się na zakup samochodu wyprodukowanego na rynku pozaeuropejskim musimy ponieść wiele ukrytych kosztów. Jednym z nich jest dokonanie obowiązkowych modyfikacji, aby nasz samochód został dopuszczony do ruchu drogowego. Jedną z nich jest adaptacja oświetlenia zgodna z normami jakie obowiązują w naszym kraju.
vroomer-adaptacja-lamp
vroomer-montażem-projektorow

Oświetlenie naszego samochodu daje nam ogromne możliwości jego tuningu, który zdecydowanie polepszy jego wygląd, a nawet zwiększy nasze bezpieczeństwo. Jazda po zmroku z zainstalowanymi projektorami stanie się dużo bardziej przyjemna. Reflektory LEDowe, są dużo bardziej mocniejsze niż ksenonowe oraz charakteryzują o 100% większą jasnością.

Główny obszar działania naszej firmy skupia się wokół regeneracji reflektorów samochodowych. Zdarza się jednak, że reflektor, który jest uszkodzony ma pękniętą obudowę i jest nieszczelny. Wówczas żeby utrzymać szczelność reflektora wymaga się spawania plastikowych elementów. Jest to rozwiązanie o wiele tańsze i łatwiejsze niż zakup nowej części, ponieważ zdarza się, że oryginalne części są trudnodostępne. 

vroomer-spawania-plastikowych-elementow
vroomer-obszywanie-kierownic

Nasza firma oferuje precyzyjne obszywanie kierownicy, które zapewnia wygodniejsze i bezpieczniejsze prowadzenie samochodu. Skórzane kierownice są bardziej ergonomiczne niż wykonane z gumy lub innych tworzyw sztucznych. Dzieje się tak, ponieważ skóra zapewnia nam lepszy kontakt dłoni z kierownicą.