Co oferujemy?

Nasze usługi

Oferujemy szeroki zakres usług regeneracyjnych dla reflektorów. Możemy uratować Twoje reflektory przed koniecznością wymiany na nowe pozwalając Ci przy tym dużo zaoszczędzić.

Regeneracja reflektorów

Miałeś stłuczkę? Masz uszkodzony reflektor? Popękał, zżółkł, a może ma wadę fabryczną? Nie musisz kupować już drogich oryginalnych reflektorów, które kosztują tysiące złotych. Zamiast tego możesz wymienić sam klosz.

vroomer-wymiany-klosza-reflektora
Polerowanie lampy samochodowej Vroomer

Podczas użytkowania samochodu zużywają się stopniowo lampy. Wynika to z działania różnych czynników na reflektory m.in. promieniowania UV czy słonecznego, zmian temperatury, warunków pogodowych takich jak deszcz śnieg. Także wilgoć, pył i kurz mają duży wpływ na to, że z czasem następuje degradacja reflektorów.

Zajmujemy się adaptacją lamp do norm obowiązujących w Unii Europejskiej. Kiedy decydujemy się na zakup samochodu wyprodukowanego na rynku pozaeuropejskim musimy ponieść wiele ukrytych kosztów. Jednym z nich jest dokonanie obowiązkowych modyfikacji, aby nasz samochód został dopuszczony do ruchu drogowego. Jedną z nich jest adaptacja oświetlenia zgodna z normami jakie obowiązują w naszym kraju.
vroomer-adaptacja-lamp
vroomer-montażem-projektorow

Oświetlenie naszego samochodu daje nam ogromne możliwości jego tuningu, który zdecydowanie polepszy jego wygląd, a nawet zwiększy nasze bezpieczeństwo. Jazda po zmroku z zainstalowanymi projektorami stanie się dużo bardziej przyjemna. Reflektory LEDowe, są dużo bardziej mocniejsze niż ksenonowe oraz charakteryzują o 100% większą jasnością.

Główny obszar działania naszej firmy skupia się wokół regeneracji reflektorów samochodowych. Zdarza się jednak, że reflektor, który jest uszkodzony ma pękniętą obudowę i jest nieszczelny. Wówczas żeby utrzymać szczelność reflektora wymaga się spawania plastikowych elementów. Jest to rozwiązanie o wiele tańsze i łatwiejsze niż zakup nowej części, ponieważ zdarza się, że oryginalne części są trudnodostępne. 

vroomer-spawania-plastikowych-elementow

Nasza usługa oferuje niezrównaną kontrolę jakości reflektorów po zakupie.
Jako profesjonalni specjaliści w branży, zapewniamy naszym klientom najlepszą obsługę i pełne bezpieczeństwo transakcji.